İHRACAT

BAVVEY, kendi üretimi olan ürünlerin yanı sıra, gerek kendisi için üretilmiş ürünler gerekse de diğer ürünler olsun, Türkiye'den dünyanın her yerine her türlü mal ve ürünü ihraç etme konusunda uzmanlaşmıştır.

Özellikle Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Karadeniz ve Akdeniz piyasalarında Endüstriyel Malzemeler başta olmak üzere Medikal, Tekstil, Gıda, Yapı ve İnşaat Malzemeleri, Mobilya, Kozmetik, Elektronik ve Teknolojik ekipmanlar alanlarında ihracatlar gerçekleştirmektedir.

Dolaylı (Endirekt) İhracat

Yurt dışı merkezli kimi müşterilerimizin Türkiye Ofisleri aracılığıyla bugüne değin Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Belçika, Fransa, Güney Kore, Gürcistan, Hollanda, Irak, İngiltere, İspanya, İsviçre, İtalya, Kanada, Katar, Kazakistan, Portekiz, Romanya, Rusya, Türkmenistan, Ukrayna… gibi ülkelere ekseriyetle İş güvenliği, Tekstil, Gıda, Endüstriyel, Medikal, Elektronik ve Teknolojik Ekipmanlar başta olmak üzere daha bir çok ürünün ihracatını gerçekleştiriyoruz.

Transit Ticaret (re-export)

Yurtdışından getirilen malın henüz gümrükteyken bir başka ülkeye, kar ederek satılmasına denir. Daha geniş bir tanımlamayla, bir ülkenin girişimcisinin 3. bir ülkeden aldığı malı kendi ülkesinden transit geçirerek veya kendi ülkesine ithal edip, ya da hiç kendi ülkesine sokmaksızın diğer bir ülkeye satmasıdır. Transit Ticaret (re-export) faaliyetleri olan firmamıza, bu alanda gelecek işbirliği tekliflerine açığız.

İTHALAT

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda başta Çin, Japonya, Almanya, İtalya, İngiltere, Malezya, Tayland ve Pakistan olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde bulunan ofislerimiz ile çeşitli ürünlerin ürettirilmesi ve İthalatının geçekleştirilmesini sağlamaktayız.

Tedarik Zinciri Yönetimi
(Supply Chain Management, SCM)

Müşteriye, doğru ürünün, doğru zamanda, doğru yerde, doğru fiyata, tüm tedarik zinciri için mümkün olan en düşük maliyetle ulaşmasını sağlayan malzeme, bilgi ve para akışının entegre yönetimini sağlıyoruz.