Kurumsal Promosyon Üretimi

 Firmamız BAVVEY İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. alışıla gelmiş ve her yerde bulunması/ temin edilmesi mümkün olan klasik promosyon ürünlerinin dışında kalan, gerek ulusal gerekse de uluslararası marka bilinirliği yüksek firmaların çeşitli spesifik (özel) promosyonel çalışmalarının çözüm ortağı olma faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu faaliyetler içerisinde sizin için de önemli olacağını düşündüğüm bir kaç projemizi yazımızın devamında özetle paylaşmak istiyorum;

Ne yaptık ve ne yapabiliyoruz?

 Örneğin; Belki de hepimizin hayatı boyunca bir şekilde muhakkak kullandığı uluslararası bir şampuan markasının, firmamızdan talebi üzerine, şampuanlarının yanında müşterilerine verilmesi maksadıyla istedikleri saç fırçasının, markaya uygun bir tasarım, marka itibarına yakışır bir kalitede ve markanın logosuyla üretilmesi projesinin A ’dan Z ’ye tüm süreçlerini başarıyla yürütmüştür.

Bu süreçte uygun kalitede yerli üretici bulamadığımızdan, tasarımını ülkemizde yaptığımız bu saç fırçası için Çin ofisimizin de desteğiyle uygun bir üretici bulup, numunelerin üretilmesi, kalite kontrollerinin yapılması, ürün güncellemelerinin talebi ve nihai ürünün ürettirilmesi sonrasında, ürünün ambalajlanması, ithal edilmesi ve müşterimizin deposuna sorunsuz teslim edilmesi gibi bütün tedarik zinciri yönetimini kusursuz yönetmenin haklı gururunu yaşamıştır.

Peki Bitti mi? "Hayır daha bitmedi."

Yine hepimizin çok iyi tanıdığı bir uluslararası kozmetik firmasının, ülkemizin elit kuaförlerine hediyesi olan el yapımı çelik makasların yine müşterimizin markasıyla Japonya’ da ürettirilip ithal edilmesi ve müşterimizin belirttiği ülkemizin yedi farklı bölgesindeki farklı lokasyonlara/adreslere teslim edilmesini sağlamıştır.

Uluslararası bir ilaç markasının veteriner klinikleri için talep ettiği soğutucu dolapların, yine müşterimiz markasına özel tasarımıyla, yerli bir soğutucu dolap üreticisine ürettirilerek, müşterimizin belirttiği depoya teslimatı gerçekleştirilmiştir.

Uluslararası bir lojistik markasının talep ettiği üçlü seyahat bavullarının, firma markasıyla ürettirilmesi ve teslimatının yurtdışında belirttiği adrese sorunsuz ihraç edilmesi...

gibi çeşitli promosyonel çözüm ortaklığı faaliyetlerini sürdürdük ve sürdürmeye de devam edeceğiz.

Peki Bavvey ne tür ürünler için promosyonel projelerde çözüm ortağı oluyor?

 Yukarda örnek olması maksadıyla paylaştığımız söz konusu yüksek hacimli projelerin yanı sıra, bunların dışında kalan klasik birçok promosyoncu firmadan da temin edilebilen promosyon ürün talep eden müşterilerimiz de pek tabii var. Firmamıza gelen irili ufaklı her türlü talebi, müşterilerimizle yaptığımız yıllara sari işbirliğine olan saygımıza istinaden muhakkak karşılıyoruz. Klasik promosyon taleplerinde, anlaşmalı olduğumuz yerli promosyon firmalarımızdan destek alarak, müşterilerimizin taleplerine cevap veriyoruz.

Tüm anlattıklarımızdan özetle;

Müşterilerimizin marka bilinirliği çalışmalarına yönelik her türlü reklam, tanıtım ve promosyon projelerine dair ürünlerini üretiyor, üretimimiz dışında kalan ürünler için ise anlaşmalı olduğumuz alanında uzman üreticilere ürettirip, müşterimizin belirttiği adreslere teslim ediyoruz / ihraç ediyoruz.

Benzer projelerinizde çözüm ortağınız olmak adına taleplerinizi heyecanla bekliyoruz.