Endüstriyel Ekipmanlar

Endüstriyel Ekipmanlar

İyi endüstriyel ekipmanlara yatırım yapmak her zaman karşılığını verir. Şirketinizin kullandığı ekipmanlar ergonomi, fonksiyon, kalite ve tasarım açısından tüm önemli hususları karşılamalı ve sorunsuz iş süreçleri sağlamalıdır. Daha verimli iş süreçleri, memnun personel, zamanında en iyi kalitede tedarik edilen ürünleriniz ve şirketinizi tavsiye etmekten mutluluk duyan müşterileriniz sayesinde bu mümkün olabilir.

Komple bir tesise neler dahildir?

Hangi iş ekipmanına ihtiyacınız olduğu her zaman sektörünüze ve şirketin yönelimine bağlıdır. Dolaplar, çalışma tezgahları veya atölye arabaları gibi taşıma ekipmanları: ürün çeşitliliği çok fazladır ve bir veya iki parça ile sınırlandırılamaz. Bu nedenle, aşağıda eksiksiz fabrika ekipmanı sunabileceğimiz birkaç sektör seçtik.

Atölye, ticaret ve depo için işletim ekipmanı

Her şeyden önce, bir atölyedeki işletim ekipmanı güvenlik ve düzen gereksinimlerini karşılamalıdır. Atölyeler ve depolar çok fazla depolama alanına ihtiyaç duyar ve tüm aletler, mallar ve ürünler kolayca erişilebilir olmalıdır. Özellikle sanayi şirketleri de bu avantajlardan yararlanmaktadır. Tam olarak bu gereksinimler için size uygun aksesuarlarla birlikte aşağıdaki fabrika ekipmanlarını sunuyoruz:

Nakliye ve lojistik için donatım

Nakliye ve lojistik alanı kasaları, kutuları ve paketleri yerleştirmek için çok fazla depolama alanı gerektirir. Kusursuz hizmeti garanti etmek için depodaki mevcut alan iyi kullanılmalıdır. Ürünleri depolamak için, herkesin hızla aradığını bulabileceği özel sınıflandırma sistemlerine ihtiyacınız var. İşlerinizi başarılı bir şekilde organize etmek için ihtiyacınız olan tüm mobilyaları mağazamızda bulacaksınız.

Temizlik için yüksek kaliteli fabrika ekipmanı

Temizlik alanında çalışan hizmet firmaları, temizlik maddelerinin yanı sıra depolama ve mobil taşıma için uygun ekipmanlara da ihtiyaç duymaktadır. Size çok çeşitli uygun taşıma ve depolama araçlarının yanı sıra diğer faydalı öğeleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Servis ve gastronomi ekipmanları

Gastronomi servis operasyonunuzu doğru ekipmanla donatmak istiyorsanız, Bavvey sizin için doğru adres. Burada, catering işletmelerinin ekipmanlarının, insanlarla temas nedeniyle özellikle talep edildiğine dikkat edilmelidir. Ekipmanın temizlenmesi kolay ve eksiksiz olmalı ve aynı zamanda görsel olarak çekici olmalıdır. Her şeyden önce taşıma araçlarımız ve raf çözümlerimiz ilginizi çekecektir.

Ofis ekipmanları

Ofis ekipmanı, aynı anda birkaç gereksinimi karşılamalı ve uzlaştırmalıdır. Birçok ofiste müşterilerle az ya da çok canlı bir iletişim vardır, bu nedenle ofis ekipmanı temsili olmalı ve yüksek kaliteli ve düzenli bir izlenim bırakmalıdır. Ofisinizi donatmak için ayrı bir kategori oluşturduk. Yelpazemize göz atmaktan ve kişisel seçiminizi bir araya getirmekten çekinmeyin.

Bir ambarı en uygun şekilde nasıl planlayabilir ve kurabilirim?

Düzen hayatın yarısıdır. Çocukken ebeveynlerini dikkatlice dinleyen herkes, bir depoyu en uygun şekilde kurmanın en önemli temel kuralını zaten bilir. Tüm mal ve kalemlerin iyi ve yer tasarrufu sağlayacak şekilde depolanabildiği ve her çalışanın tüm mallara hızlı bir şekilde erişebildiği bir sistem oluşturmak. Doğru ekipmanlar, en önemli şeylere odaklanabilmeniz için mükemmel bir şekilde organize olmanıza yardımcı olabilir.

Uygulama ve mekan koşullarına bağlı olarak, bir depo farklı şekilde kurulmalı ve tasarlanmalıdır. Hedef her zaman aynıdır: Doğru ekipmanla kolayca elde edilebilecek verimli ve ekonomik intralojistik (iç lojistik). Aşağıdaki sorular, deponuzu doğru bir şekilde kurmak için neye ihtiyacınız olduğunu bulmanıza yardımcı olabilir.

Hangi mal ve malzemeler depolanmalıdır?

Vidaları veya ağır çelik boruları depolamanız fark yaratır. Borular ve panolar gibi uzun ürünler için, ürün yelpazemizde ağır ve özellikle uzun ürünleri de güvenli bir şekilde depolayabilen raflarımız bulunmaktadır. Bu tip ekipmanlar örneğin hırdavatçılarda veya inşaat endüstrisinde oldukça önemlidir. Saklamak istediğiniz oldukça hacimli ürünleriniz mi var? O zaman muhtemelen büyük raf üniteleriyle daha çok ilgileniyorsunuz. Öte yandan, küçük parçaları ayrı bölmelerde veya karışık parçalarınızı muhafaza edeceğiniz ekipmanlara ihtiyacınız var. Depolama ve raflama konusunda için size özel avadanlıklı, çekmeceli ve kutulu çözümler sunuyoruz.

Paletlerle ne yapmalı?

Mallarınız paletli olarak teslim edilmiyorsa, mallarınızı bu amaç için tasarlanmış paletler ile depolayabilirsiniz. Firmamız Bavvey ‘den plastik ya da metal paletlerden, metal yada plastik kimyasal döküntü paletlerine, varil taşıma paletlerinden metal kimyasal sehpalarına değin ihtiyacınıza uygun ölçü ve standartlarda bir çok çeşit ekipman temin edebilirsiniz.

Siparişlerimi nasıl teslim alabilirim?

Bu konuda detaylıca bahsini ettiğimiz “Teslimat Hizmet ve Yöntemlerimiz” yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Bu yazımızda İstanbul içi kendi ekibimiz ile teslimat, kargo ile teslimat, ambar ile teslimat, depolarımızdan teslimat ve nakliye ile teslimat adına sipariş ve müşteri özelinde belirlenen tüm teslimat yöntemlerimize dair ihtiyacınız olan bilgiye ulaşabilirsiniz.

Depo içinde malları nasıl taşıyabilirim?

Bazen malların tasnif edilmesi ve depo içinde yeniden yerleştirilmesi gerekir. Fabrika ekipmanları yelpazemizde bu amaca yönelik bir çok farklı özellikte taşıma arabaları, metal ve plastik paletler, ambalaj fileleri, ambalajlama ekipmanları ve raf sistemleri gibi çeşitli ürünler bulunmaktadır.

Ekipman seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Ekipman söz konusu olduğunda iki şey önemlidir: ekipmanlar çalışanlar için kolayca erişilebilir olmalı ve herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir düzen/sistem içerisinde olmalıdır. Siparişlerinizi toplama ve taşıma için size çeşitli taşıma ve saklama çözümleri sunuyoruz. Şayet küçük eşyaları saklıyor ve gönderiyorsanız, size özel avadanlıklı, çekmeceli ve kutulu çözümler sunuyoruz. Bu bağlamda, kolay çıkarma olanağı sağlayan çekmeceli sistemler ve raf kutuları da oldukça kullanışlıdır.

Modüler sistemler aracılığıyla esnek depolama çözümleri

Alan kullanımı, nakliye yolları ve depolama kapasiteleri açısından her depoya bireysel talepler verilir. Bu nedenle bireysel çözümlere büyük önem veriyoruz.

Özellikle raf alanında, yerel koşullara esnek bir şekilde uyarlanabilmelerini sağlıyoruz. Örneğin raf kutulu galvaniz stantlarımız, plastik kasaları stantlarımız isteğinize göre ölçü ve özelliklerde temin edilebilir. Kurulumu çok kolay olan bir eklenti sistemine sahip olursunuz. Raf yüksekliği ve bölme sayısı değişken ürünlerimizde ihtiyacınıza uygun biz çözüm muhakkak vardır.

Verimli çalışma için emniyet ve güvenlik

Yukarıdaki sektörlerden hangisinde çalışıyor olursanız olun, koruyucu ve güvenlik ekipmanları en uygun şirket ekipmanlarının bir parçasıdır. Bu nedenle şirketinizde, atölyenizde ve aynı zamanda ofisinizde günlük işlerinizi güvenli hale getiren ve size tüm çalışma alanları için maksimum konfor sunan özel ürünler sunuyoruz. Örneğin, dizlikler, gözlükler ve maskeler, fiziksel olarak zorlu işleri çok daha kolay hale getirebilir veya cildinizi tehlikeli kimyasallarla temastan koruyabilir. Yalıtkan paspaslar iş süreçlerinizi aksatmadan elektrik çarpma riskinizi azaltabilirsiniz.

Daha fazla verimlilik için Bavvey

Gördüğünüz gibi, ürün kategorisi sadece dolapları ve çalışma tezgahlarını değil, aynı zamanda çok çeşitli sektörlerle ilgili bir dizi başka ürünü de içeriyor. Tüketim mallarını içeren sitemiz www.bavvey.com ve endüstriyel ekipmanlar içeren www.bavvey.net web sitelerimizden geniş ürün yelpazemizi keşfedin ve geniş ürün yelpazemizden ilham alın. Ofis, atölye, el işi veya endüstri: Her alan için doğru ekipmana sahibiz. Firmamızdan kolayca sipariş edebileceğiniz doğru aksesuarları ve komple serileri de keşfedebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, elbette size irtibatımız aracılığıyla ulaşabileceğiniz kişisel tavsiyeler sunuyoruz. Müşterilerimize bireysel uyum, sorunsuz bir sipariş süreci kadar hizmetimizin bir parçasıdır.

İlgili gönderiler